Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zamawianie materaca przez internet

 

Jeśli nie macie Państwo możliwości zakupu naszych produktów w jednym z naszych sklepów na terenie Trójmiasta i okolic zapraszamy do skorzystania z zamówienia przez internet.

W celu zamówienia materaca z naszej oferty przez internet prosimy o podanie następujących danych w formularzu emailowym:

 

1. Imię i Nazwisko zamawiającego

2. Adres dostawy / Adres do faktury

3. Numer telefonu

 

oraz określenie jaki materac chcą Państwo zakupić podając następujące informacje:

 

1. Model materaca (np. Bahama Soft)

2. Rozmiar materaca (np. 160/200 cm)

3. Wybrany pokrowiec (np. Natural)

      

Po otrzymaniu zamówienia przesyłamy zwrotnie do Państwa jego potwierdzenie. W celu rozpoczęcia realizacji zamówienia wymagana jest wpłata zaliczki w kwocie 200 zł brutto / materac. Dopiero po zaksięgowaniu zaliczki zamówienie jest realizowane. Wpłaty zaliczki dokonujemy przelewem na podane w potwierdzeniu zamówienia konto. Każda wpłata zaliczki potwierdzana jest przez nas Fakturą zaliczkową, którą niezwłocznie po zaksięgowaniu przesyłamy emailem. Reszta kwoty płatna jest przy dostawie towaru do Państwa gotówką lub na Pańtwa życzenie przelewem z potwierdzeniem przelewu.

 

Czas realizacji zamówienia liczony jest od daty zaksięgowania zaliczki. Dokładny termin dostawy ustalamy z klientem telefonicznie lub emailowo. Wraz z zamówionym towarem dostarczana jest faktura końcowa oraz karta gwarancyjna. 

 

W obrębie Trójmiasta i okolic materace dostarczamy osobiście naszym transportem i wnosimy do mieszkania. Na terenie reszty Polski materace dostarczane są firmą kurierską FedEx (uwaga: kurier nie wnosi przesyłki do mieszkania / domu).

HOME

 

 

"Studio B" Michał Balicki Jacek Brozdowski s.c.   I    ul. Nowodworcowa 20A, 81-581 Gdynia   I   NIP: 5862269369   I   REGON: 221246388

tel. 58 622 27 93    I    tel. 666 816 257    I    e-mail: studiob@studiob.com.pl    I    www.studiob.com.pl

Wszystkie zdjęcia, grafiki i teksty zamieszczone na stronie www.studiob.com.pl są wyłączną własnością Studio B s.c. Kopiowanie, przetwarzanie i używanie ich bez zgody autora jest zabronione. All Right Reserved Studio B s.c.